BIT CZYNI MISTRZA vol.1- PODSUMOWANIE

FINAŁ: Spośród 3 finalistów (Sakier, Sivy i Makabeatz) Małach wybrał według niego producenta który zrobił najlepszy remix… GRATULACJE DLA MAKABEATZ !

ETAP3: PÓŁFINAŁ „SMUTNY BIT”

Bity zostały wykorzystane do półfinału konkursu #RWP2018

ZASADY

ETAP III KONKURSU #BCM – BIT CZYNI MISTRZA

#BITCZYNIMISTRZA #BCM Gratulacje dla MałolatBeat, Amatowsky, EST, MakaBeatz, Profanum, Quadeloope, R.O. , Sakier i Sivy ! Witamy w etapie III ! Playlista etapu 2: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkyGccVVXoy42-u2Oxu9DDmiIcAtAqGT9

Publiée par Rap w Polsce sur Mardi 7 août 2018

ETAP2: Sampel Dedication „Norra Noor”

ZASADY

Etap 2 konkursu BIT CZYNI MISTRZA #BCM

ETAP 2 #BCM ! Gratulujemy 20 producentom: Morda, RetroN, Małolat Beats, Pietruch beatz, Spor, Profanum Beats, MakaBeatz, Amatwosky, EST, Wierny beatz, Sakier, M24, KRIS SCR, TONY M, QUADELOOPE, Kocur, Sivy, Km.L, Smykson, R.O. Macie czas do 15go lipca. Utwor do samplowania: https://www.youtube.com/watch?v=qNc9vHLayb4 Tempo: dowolne Prosimy od kazdego potwierdzenie udzialu na priv ! 🙂

Publiée par Rap w Polsce sur Mardi 12 juin 2018

ETAP1: remix utworu Małach&Rufuz feat. Ero JWP, Dj Shoodee – „Anty Haters” 88,630 bpm

ZASADY

ETAP1 BIT CZYNI MISTRZA: KONKURS PRODUCENCKI

Małach Tempo Prod. rozpoczyna 1 Etap konkursu "BIT CZYNI MISTRZA": Rap w Polsce! Zasady w skrócie:- stworzyć remix utworu: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "Anty Haters";- podesłać remix do 30 maja 2018r. na mail: kontakt@rapwpolsce.com- link do akapelli oraz regulamin znajdziecie na stronie http://rapwpolsce.com/bit-czyni-mistrza/#BITCZYNIMISTRZA

Publiée par Rap w Polsce sur Jeudi 5 avril 2018

Acapella do pobrania:

Link 1

Link 2 

Uczestnik zobowiązany jest podesłać swój remix do 30 maja 2018r. włącznie.

Remixy będą opublikowane w każdą sobotę na kanale Rap W Polsce.

Prosimy o podsyłanie na maila: kontakt@rapwpolsce.com

Regulamin konkursu Bit Czyni Mistrza 2018

I) Definicje

ORGANIZATOR – właściciel portalu Rap W Polsce

UCZESTNIK – osoba, która bierze udział w konkursie Bit Czyni Mistrza 2018

KONKURS – Konkurs Bit Czyni Mistrza 2018

REMIX – podłożenie przez UCZESTNIKA własnego podkładu muzycznego pod wokal, tzw akapellę, która została udostępniona przez ORGANIZATORA.

BIT – podkład muzyczny użyty do REMIXU

II)  Zasady Konkursu

 1. UCZESTNIK biorąc udział w KONKURSIE jednoznacznie akceptuje regulamin
 2. Aby wziąć udział w KONKURSIE należy wysłać swój REMIX w cyfrowym formacie WAV na adres emailowy: kontakt@rapwpolsce.com
 3. UCZESTNIK wysyłając swój REMIX oświadcza, że BIT do REMIXU jest jego własnością i nie powstał z naruszeniem praw innych osób, oraz że nie jest obciążony prawami innych osób.
 4. UCZESTNIK bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność prawną za roszczenia co do własności BITU, bądź jego części.
 5. Wszystkie nadesłane BITY do REMIXów na KONKURS stają się własnością ORGANIZATORA ze względu na rozpowszechnianie ich droga cyfrową, za wyłączeniem 2, pkt.4.
 6. Każdy REMIX nadesłany przez UCZESTNIKA będzie publikowany na stronach ORGANIZATORA. Nie ma możliwości cofnięcia publikacji, ponieważ godzi to w dobre imię ORGANIZATORA. Wyjątkiem pozwalającym na cofnięcie publikacji REMIXU UCZESTNIKA będzie wysłanie wiadomości na adres e-mailowy: kontakt@rapwpolsce.com, w której informuje on o problemach związanych z naruszeniem praw innych osób do podkładu.
 7. UCZESTNICY mogą nadsyłać swoje REMIXY do 30 maja włącznie.
 8. UCZESTNICY KONKURSU zostaną poinformowani o wynikach na kanałach mediów społecznościowych [typu facebook] RAP W POLSCE w niedługim czasie od daty 2, pkt. 7.
 9. Wszystkie materiały audio, graficzne, bądź video, bądź audio-video nadesłane przez UCZESTNIKA na podany wyżej adres emailowy przechodzą na własność ORGANIZATORA.
 10. Ze względów marketingowych ORGANIZATOR będzie podawać dokładny opis każdego z etapów konkursu tuż przed jego rozpoczęciem za pośrednictwem portali społecznościowych, które bedą integralną częścią tego regulaminu w momencie ich przedstawienia na forum publicznym przez Każdy UCZESTNIK z góry akceptuje opisy kolejnych etapów konkursu.
 11. UCZESTNIK może w każdej chwili zrezygnować z udziału w konkursie. ORGANIZATOR prosi o wysłanie stosownej wiadomości na podany wyżej adres e-mail z prośbą o rezygnację.

III) Wykluczenia

 1. REMIXY będą zapewne publikowane przez ORGANIZATORA na kanale ORGANIZATORA, w serwisie YouTube. Serwis ten posiada odpowiednie możliwości blokujące publikację danego REMIXU spowodowaną wykorzystaniem praw do podkładu muzycznego innego użytkownika serwisu YouTube. ORGANIZATOR będzie wtedy zmuszony wykluczyć UCZESTNIKA, który na własną rękę może skontaktować się z serwisem YouTube w celu odblokowania REMIXU. Jeśli REMIX UCZESTNIKA zostanie odblokowany w czasie pozwalającym UCZESTNIKOWI na dalszy udział w KONKURSIE ORGANIZATOR cofnie wykluczenie.
 2. ORGANIZATOR wykluczy UCZESTNIKA, jeśli ten w rażący sposób będzie wyśmiewał, lub zachowywał się niekulturalnie wobec innych uczestników KONKURSU. Dotyczy to zarówno formy ustnej jak i pisemnej.
 3. ORGANIZATOR zastrzega sobie także możliwośc wykluczenia UCZESTNIKA bez podania przyczyny.


Szukaj