RWP2018

PLAYLISTA

REGULAMIN KONKURSU

1. Uczestnicy muszą nadesłać do 30.09.2018 swoje wideo konkursowe na adres kontakt@rapwpolsce.com

2. Uczestnicy mają do wyboru pięć podkładów w formacie wave, bez scieżek, aby skupili się na nagraniu wokalnym. Miks nie jest tu ważny.

 

3. Temat nagrania jest DOWOLNY.

4. Nadesłane video musi pokazywać rapującego uczestnika. Tekst i wykonanie ma być uczestnika. Twarz nie musi być pokazana.

5. Nagranie przesłane do nas powinno rozpoczynac się intrem, który można pobrać na stronie konkursu, oraz powinno zawierać logo RWP2018 w prawym górnym rogu. Jeśli uczestnik nie ma takiej możliwości prosimy o wysłanie do nas video, a my dorzucimy nasze intro na początku oraz logo RWP2018 w prawym górnym rogu ekranu. Tytuł wideo musi nosić ksywe zawodnika.

7. Nie dajemy limitu czasowego co do długości nagrania. Jeśli chcecie możecie sobie wydłużyć podkład i nagranie może być dłuższe.

8. Podsyłając wideo akceptujesz Regulamin konkursu Rap W Polsce 2018 i że wideo uczestnika staje się własnością organizatora konkursu na czas konkursu

9. Wideo konkursowe będzie umieszczone na kanale Youtube organizatora (RWP: https://www.youtube.com/user/rapwpolsce)

10. Nie można prosić o usunięcie wideo z kanału organizatora przed końcem konkursu. W pewnych przypadkach jest to możliwe, prosimy o wysłanie emaila, który tlumaczy sytuację z prośbą o usunięcie wideo. Każda sytuacja rozpatrywana jest jednostkowo.

11. Utwory nadesłane przez uczestników nie mogą nawoływać do nienawiści i rasizmu. Organizator ma prawo do wykluczenia uczestnika z konkursu, jeśli widzi w jego utworze problem etyczny.

12. Wideo mogą być w formie jednorazowego nagrania tzw „one shot” lub bardziej rozpracowane z różnymi przebiciami. Nie mogą to być tzw „mash’upy”

13. Nie można korzystać z kradzionych, czy zapożyczonych materiałów muzycznych czy słownych.

Dodatkowe informacje:

  • Zwrotki konkursowe będą wrzucane raz w tygodniu (w sobote)
  • Do kolejnego etapu przechodzi 100 zawodników podzielonych na 5 grup po 20 graczy. Każda grupa będzie miała swojego jurora który zadecyduje o tematach i bitach. Faza grupowa będzie miała dwa etapy. 1 utwór klasyczny i 1 na szybszych tempach. Z fazy grupowej (po 2 etapach) jurorzy wybiorą z każdej grupy 2 zawodników do finału. Finał planujemy 3go listopada w klubie Remont w Warszawie gdzie bedą zwycięzcy poprzedniej edycji, 10 finalistów tej edycji i jurorzy konkursu. Podczas finalu, Niziol wybierze najlepszego MC z którym będzie miał przywilej nagrać wspólny utwór i teledysk.

Szukaj